27 Yaşındaki Koronavirüs Teşhisli Kadın Hayatını Kaybetti

Polonya’da 27 yaşındaki bir kadın doğum sonrasında koronavirüs teşhisiyle tedavi görürken hayatını kaybetti. Ölüm sebebi ise bakanlıkça açıklandı.

GÜNCELLEME: Vefat eden 27 yaşındaki kadının vücudunda koronavirüs tespit edilmiş olsa dahi ölüm sebebinin kan zehirlenmesi olduğu Sağlık Bakanlığı’nca açıklandı ve o sebeple hayatını kaybedenler listesini 6’dan tekrar 5’e düşürmüş olduk. Yine de tabi ki bir hayat gitti. Üzgünüz. (20.03.2020)

Polonya’nın Łańcut şehrinde bir hastanede tedavi gören 27 yaşındaki genç kadın, Sağlık Bakanlığı’nca yapılan açıklamaya göre ‘kan zehirlenmesi (sepsis)’ sebebiyle hayatını kaybetti. Ancak kişinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı da doğrulanan bilgiler arasında.

Henüz Resmi Açıklanmayan Bilgiler:

Doğum yapan 27 yaşındaki genç kadının ailesi yakın zamanda İtalya’dan tatile gelmiş, ve kendisine de ne yazık ki Koronavirüs bulaştırılmış. Aile de aşırı yüksek ateş ile hastaneye başvurmuş. Sezaryen ile doğum yapan genç kadının vücudu direnç gösteremedi ve kan zehirlenmesi ile hayatını kaybetti.

Yapılan açıklamalarca ölüm sebebi ‘kan zehirlenmesi’ olarak görülse de, koronavirüs teşhisi de konulduğu için Polonya’da ölüm sayısı 5’ten 6’ya çıkmış olarak resmi rakamlarca doğrulandı. Ne yazık ki… Üzgünüz…

Tüm haberleri Koronavirüs sayfamızda bulabilirsiniz.

Kaynak: PolsatNews

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir