Polonyalı dostlarımız Alanya’yı TVNStyle’da tanıtıyor!

Yıllardır Türkiye’de yaşayan ve artık tam anlamıyla Türkiye sevdalısı olmuş Polonyalı dostlarımız, yaşadıkları güzel Alanya’yı Polonya televizyonlarında anlatıyorlar.

Bu akşam TVNStyle kanalında Jestem z Polski programına konuk olarak karşımızda Anna Maria Bielecka, Agata Bromberek Uyar ve Natalia Woźniak Yurttaş olacak.

Alanya HEP Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Alanya Polonyalılar Derneği Başkanı Anna Maria Bielecka ile birçok ortak çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. Kendisi 12 yıldır Alanya‘da yaşıyor ve hem çevresinde yaşayan Polonya vatandaşları hem de diğer tüm yabancılar için canla-başla çalışıyor.

Agata Bromberek Uyar‘ı Youtube kanalı ve bloguyla tanıyor olabilirsiniz. Hem Tur-tur.pl ‘de yazıp çiziyor, hem de düzenli olarak Youtube’da yine ‘Tur-tur blog: Polska w Turcji‘ kanalında Türkiye’deki yaşamına dair yayınlar yapıyor.

Natalia Woźniak Yurttaş‘ı daha çok Instagram’dan tanıyor olabilirsiniz. Kendi ismiyle Natalia Yurttaş hesabında yine Türkiye’deki yaşamına dair paylaşımlar yapıyor.

Gönüllü olarak yüzlerce farklı projeye katkısı olan Polonyalı dostlarımız, şimdi de Alanya’yı bizlere Polonya televizyonlarında anlatacaklar. Jestem z Polski programının bu akşamki bölümünü hem kendiniz izleyebilir hem de Türkiye’yi seven ya da merak eden Polonyalı sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.

Yakın zamanda kendileriyle instagram hesabımızdan da canlı yayınlar da planlıyoruz. Duyurularımız için Instagram’dan bizi takip edebilirsiniz.

Kanal: TVN STYLE
Tarih: 24.04.2020 Cuma
Saat: 22:25 (TSİ ile 23:25)
Detaylı bilgi: tvnstyle

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir