İçeriğe geç

Polonyalı dostlarımız Alanya’yı TVNStyle’da tanıtıyor!

Yıllardır Türkiye’de yaşayan ve artık tam anlamıyla Türkiye sevdalısı olmuş Polonyalı dostlarımız, yaşadıkları güzel Alanya’yı Polonya televizyonlarında anlatıyorlar.

Bu akşam TVNStyle kanalında Jestem z Polski programına konuk olarak karşımızda Anna Maria Bielecka, Agata Bromberek Uyar ve Natalia Woźniak Yurttaş olacak.

Alanya HEP Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Alanya Polonyalılar Derneği Başkanı Anna Maria Bielecka ile birçok ortak çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. Kendisi 12 yıldır Alanya‘da yaşıyor ve hem çevresinde yaşayan Polonya vatandaşları hem de diğer tüm yabancılar için canla-başla çalışıyor.

Agata Bromberek Uyar‘ı Youtube kanalı ve bloguyla tanıyor olabilirsiniz. Hem Tur-tur.pl ‘de yazıp çiziyor, hem de düzenli olarak Youtube’da yine ‘Tur-tur blog: Polska w Turcji‘ kanalında Türkiye’deki yaşamına dair yayınlar yapıyor.

Natalia Woźniak Yurttaş‘ı daha çok Instagram’dan tanıyor olabilirsiniz. Kendi ismiyle Natalia Yurttaş hesabında yine Türkiye’deki yaşamına dair paylaşımlar yapıyor.

Gönüllü olarak yüzlerce farklı projeye katkısı olan Polonyalı dostlarımız, şimdi de Alanya’yı bizlere Polonya televizyonlarında anlatacaklar. Jestem z Polski programının bu akşamki bölümünü hem kendiniz izleyebilir hem de Türkiye’yi seven ya da merak eden Polonyalı sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.

Yakın zamanda kendileriyle instagram hesabımızdan da canlı yayınlar da planlıyoruz. Duyurularımız için Instagram’dan bizi takip edebilirsiniz.

Kanal: TVN STYLE
Tarih: 24.04.2020 Cuma
Saat: 22:25 (TSİ ile 23:25)
Detaylı bilgi: tvnstyle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir