Ve Şampiyon, İSPANYA!

8 Haziran’da Varşova’da başlayan serüven, bugün itibariyle şampiyonu belirleyerek son buldu. İtalya’yı final maçında mağlup eden İspanya, Euro 2012’de Şampiyonluğunu ilan etti.

Ukrayna görkemli bir kapanış yapmak zorunda!

8 Haziran’da Varşova’da açılışı yapılan ve hala heyecanıyla devam eden Euro 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın kapanış töreni 1 Temmuz’da Kiev’de olacak. Ve Ukrayna görkemli bir kapanış töreni düzenlemek durumunda!

Yarı final maçları için hazır olun!

Aylardır beklediğimiz Euro 2012 karşılaşmalarının sonuna gelmek üzereyiz. Evet, yarı final karşılaşmalarına kadar gelmiş bulunuyoruz. Hangi takımlar nerede kimlerle karşılaşıyor?

Ve Portekiz yarı finalde!

Euro 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda heyecan her geçen gün daha da artıyor. Portekiz, Çek Cumhuriyeti’ni mağlup ederek yarı finale yükselen ilk takım oldu.

500’den fazla taraftar gözaltında!

Avrupa Futbol Şampiyonası’nda güvenlik güçlerine itaatsizlik ettikleri ya da olay çıkardıkları gerekçesiyle Polonya’da gözaltına alınan taraftar sayısı çoktan 500’ü geçti.

Euro 2012 Canlı Yayını iPhone’unuzda!

Euro 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nı hepimiz takip ediyoruz. Ancak hem kolay hem de rahat bir şekilde takip edebilmenin yolu yine mobil uygulamalardan geçiyor. TRT’nin Türkçe Euro 2012 uygulaması ise derdimize derman oluyor!

Varşova kalabalıktan YIKILIYOR!

Polonya’nın Başkenti Varşova’da sokağa çıkmak dahi çok zor artık. Euro 2012 karşılaşmalarının yapılmakta olduğu en gelişmiş şehir olan Varşova, dünyanın her yerinden gelen turistleri ağırlıyor!