Polonya’da onlarca partnerimizle birlikte sizin ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaya gayret ediyoruz.

Aşağıda sıralamış olduğumuz konularda bizimle ‘iletişim’ formumuzla irtibata geçebilir ve partnerlerimizle tanışabilirsiniz.

Tercüme & Rehberlik Hizmetleri

İster yeminli ister standart, ister sözlü ister yazılı, ister iş gezinizde ya da isterseniz önemli bir evrakınızda, Lehçe-Türkçe dillerinde tercüme işlemlerinde yardımcı olabiliriz. Ayrıca şehir gezileriniz için de tecrübeli ekibimiz bulunuyor.

Tasarım Hizmetleri

Web site, kartvizit, broşür, kurumsal kimlik çalışması, menü, el ilanı, katalog reklamları ve daha aklınıza gelebilecek yüzlerce alanda tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Fotoğraf – Video Çekimi Hizmetleri

İş yeri, ürün, mekan, restoran, etkinlik, düğün-nişan ve aklınıza gelebilecek onlarca alanda uzman partner ajansımızla hem fotoğraf hem de video projelerinizde memnun kalacağınız hizmetler sunuyoruz.

Oturum İzni ve Muhasebe Hizmetleri

Polonya’da oturum izni ve muhasebe konusunda uzman partnerlerimiz size yardımcı olmak için bekliyor.

Fenomenlerle Sosyal Medya Projeleri

Polonya’da firmanız var ve sosyal medyada reklamcılığı reklamlar yapmak istiyorsanız, partner ajanslarımızla çok kaliteli insanlarla tanışmanızı sağlayabilir, sosyal medya fenomenleri ile firmanıza renk katabilirsiniz. Gerek özel stüdyolardaki etkinliklere katılabilir, gerekse sosyal. medya üzerinden projelerimizi online olarak yürütebiliriz.